Zaoberáme sa kompletnými rekonštrukciami zameranými na byty, domy a kancelárske priestory. Dokončovanie holobytov, holodomov a kancelárii na kľúč. Výstavba rodinných domov od základov až po stavbu na kľúč. Výroba a montáž drevených väzníkových krovov. Pokládka obkladov a dlažieb z rôznych materiálov. Zatepľovanie a povrchové úpravy fasád. Murárske a maliarske práce, plyn, kúrenie, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce s revíziami. Montáž sadrokartónu a kazetových stropov. Pokládka parkiet a laminatových podláh. Montáž drevených zárubní a dverí s pôsobením na celom území Slovenskej republiky a aj v zahraničí...

Realizujeme

  • rekonštrukciu bytov
  • prestavbu bytových jadier
  • montáž sadrokartónu
  • stierkovanie a maľovanie
  • obklady a dlažby
  • zatepľovacie práce
  • stavbu montovaných a mobilných drevodomov
Logo A

Stavajte s nami!

Používame tradičný a rokmi overený systém. Naše stavby majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Ponúkame rýchlu realizáciu a dlhodobú životnosť. Získajte viac vnútorného priestoru a prijemné bývanie.
Viac o nízkoenergetických stavbách.
Logo B

Naše služby

Kompletné stavebné rekonštrukčné práce zamerané na byty, domy a kancelárske priestory. Dokončovanie holobytov, holodomov, kancelárii a reštaurácii. Výstavba rodinných domov od základu až po stavbu na kľúč.
Viac o našich službách.
Logo C

Referencie

Od začiatku roka 2013 sme zrekonštruovali 6 bytov. Postavili sme 2 nízkoenergetické rodinné domy a zateplili dve výrobne haly.
Ukážky našej práce nájdete v realizáciách.

Naše certifikáty a preukazy o odbornej spôsobilosti

Splníme Váš sen o dokonalom bývaní!

Rekonštrukcie bytov, prestavby bytových jadier, stavba drevodomov, montáž sadrokartónu, stierkovanie a maľovanie, obklady a dlažby, zatepľovacie práce.

Naši Partneri

zoznamrealit.sk ABC Realitna WoodCote R-interier Sugas ProfiVac - zdravé vysávanie Kúpeľne Ptáček Krby-flame A3 návrhy