Vaša spokojnosť náš cieľ !


Rekonštrukcie, výstavba domov, dokončovanie holobytov

Stavebné práce poskytujeme na trhu od roku 2001 ako SZČO. Od roku 2012 sme sa vyprofilovali na spoločnosť s ručením obmedzením ako ABC stavebná s.r.o. s najširšou ponukou remeselníckych prác (služieb) v stavebnej oblasti. Špecialista na rekonštrukčné, búracie, stavebné práce, murárske, obklady - dlažby, elektro a vodoinštalačné, maliarske a dokončovacie práce bytov, holodomov a holobytov. Naším cieľom je perfektne odvedená práca, ktorej výsledkom je spokojnosť zákazníka, a dlhoročné skúsenosti nás predurčujú k spoľahlivosti služieb. Tak isto dbáme aj na priebežné vzdelávanie a vysokú kvalifikáciu pracovníkov (remeselníkov) na všetkých pozíciách v našej spoločnosti. Všetci remeselníci sú pravidelne školení tak, aby mohli kvalitne a odborne prevádzať jednotlivé celky stavby. Väčšinu prác na stavbe realizujeme našimi vlastnými remeselníkmi ABC stavebnej a zmluvnými partnermi.

Logo A

Stavajte s nami!

Používame tradičný a rokmi overený systém. Naše stavby majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Ponúkame rýchlu realizáciu a dlhodobú životnosť. Získajte viac vnútorného priestoru a prijemné bývanie.
Viac o nízkoenergetických stavbách.
Logo B

Naše služby

Kompletné stavebné rekonštrukčné práce zamerané na byty, domy a kancelárske priestory. Dokončovanie holobytov, holodomov, kancelárii a reštaurácii. Výstavba rodinných domov od základu až po stavbu na kľúč.
Viac o našich službách.
Logo C

Referencie

Od začiatku roka 2013 sme zrekonštruovali 6 bytov. Postavili sme 2 nízkoenergetické rodinné domy a zateplili dve výrobne haly.
Ukážky našej práce nájdete v realizáciách.

Naše certifikáty a preukazy o odbornej spôsobilosti

Splníme Váš sen o dokonalom bývaní!

Rekonštrukcie bytov, prestavby bytových jadier, stavba drevodomov, montáž sadrokartónu, stierkovanie a maľovanie, obklady a dlažby, zatepľovacie práce.

Naši Partneri

zoznamrealit.sk ABC Realitna WoodCote R-interier Sugas ProfiVac - zdravé vysávanie Kúpeľne Ptáček Krby-flame A3 návrhy